شرکت رشد ارتباطات هوشمند (راه) rah.ir و سایت خبری تحلیلی rahnews.com

پژوهش بازار یا تحقیقات بازاریابی (Marketing Research) چیست؟
مصداق بارز پژوهش بازار یا تحقیقات بازاریابی (Marketing Research)، آن ضرب المثل معروف است که می‌گوید: «بی گدار به آب نزن!».
برای ایجاد سازمان خرده‌فروشی مدرن باید از چه قانون هایی پیروی کرد؟
استراتژی‌های چندکاناله دیجیتال، پیشتازان بازار را مجزا می‌کند.
با ایجاد اجتماعی قدرتمند از مشتریان پیشتاز بازار شوید
ایجاد اجتماعی قدرتمند از مشتریان و تعامل صمیمی و حتی ۲۴ ساعته با آنها رویکردی است که بسیاری از شرکت‌های پیشتاز جهان اتخاذ کرده‌اند. چنین رفتاری می‌تواند وجه تمایزی ارزشمند در مقابل سایر رقبا باشد.
نگاهی به مدل و استراتژی کسب‌وکار غول تجارت الکترونیک دنیا
در حال حاضر گردش مالی آمازون ۱۳۵ میلیارد دلار است. آمازون چگونه به اینجا رسید؟ از زمان شروع به کار، یعنی حدود سال ۱۹۹۵، آمازون فراز و نشیب‌های بسیاری را طی کرده است.
تحقیقات خصوصیات بازار چه کاربردی دارد؟
بی‌اطلاعی از خصوصیات بازار احترام به هر گونه عملیات بازاریابی را مشکل می‌سازد در مقابل، آگاهی از خصوصیات خریداران نهایی بهترین امکانات را برای مبارزه با رقبا در اختیار خریداران می‌گذارد و آنها را قادر می‌سازد تا با اطمینان بیشتر برای پیش گرفتن بر رقبا به اقداماتی دست بزنند.
چند نوع بازار وجود دارد و چه رابطه ای با هم دارند؟
از دیر باز مفهوم بازار به مکان فیزیکی اشاده داشت که در آن خریداران و فروشندگان برای مبادله محصولات مختلف گرد هم می آمدند. اقتصاد دانان ، بازار را تمامی خریداران و فروشندگان یک محصول یا گروهی از محصولات تعریف می کنند. اقتصادهای پیشرفته امروزی بیشتر دارای بازارهایی با مفهوم مورد نظر اقتصاد دانان هستند.
تجزیه تحلیل بازار کسب و کار اینترنتی چگونه صورت می گیرد؟
برای ایجاد یک برنامه موثر بر اساس نیاز و ماهیت مشتریان، باید بتوانید به این سؤالات پاسخ دهید. تا تجزیه تحلیل بازار کسب و کار اینترنتی داشته باشید:
تفاوت تجزیه و تحلیل و تحقیقات بازار در چیست؟
در این مقاله ی کوتاه سعی داریم به طور خلاصه اصلی ترین تفاوت تجزیه و تحلیل و تحقیقات بازار را نشان دهیم.
فلیپ کاتلر
پدر بازاریابی نوین
7 معیار بررسی میزان رشد مخاطبان در رسانه های اجتماعی
حتما تاکنون درباره ی تاثیرات شبکه های اجتماعی زیاد شنیده اید و می دانید که داشتن تعداد زیاد مخاطبان مهم نیست بلکه آنچه که مهم است پیدا کردن مخاطب هدف شماست. جمع کردن تعداد زیادی مخاطب مشتاق در اطراف محصول، برند یا ایده ی شما، کلید ورود به بازار و موفقیت در آن است و همان طور که می دانید رسانه های اجتماعی بهترین مکان برای برقراری و حفظ رابطه با مشتریان است. اما این چطور اتفاق می افتد؟ یا به عبارت بهتر چطور بفهمیم که همه چیز به خوبی پیش می رود؟
صفحه  از ۲
ارسال فایل به شرکت
اینجا می توانید فایل های نوشتاری, شنیداری و تصویری خود را برای ما راسال کنید.
بارگذاری