شرکت رشد ارتباطات هوشمند (راه) rah.ir و سایت خبری تحلیلی rahnews.com

خلاصه تحقیق کاربردی برای کسب و کار را چگونه بنویسیم؟
این مقاله برای کمک به نوشتن خلاصه تحقیق در کسب و کار ارائه می شود . شما می توانید خلاصه تحقیق را با توجه به نیازهای خود سفارشی تهیه کنید. خلاصه تحقیق به دو بخش اصلی و چند زیر مولفه تقسیم می شود.
تحقیقات کیفی بازار و لزوم انجام آن از سوی کسب و کارها
اگر می خواهید ذهن مشتریان خود را بخوانید، باید تحقیقات کیفی بازار انجام دهید. مصاحبه های چهره به چهره و گروه های تمرکز می توانند دیدگاه های ارزشمندی را در مورد محصولات ، بازار و مشتریان شما ارائه دهند.
ادوارد برنیز، متخصص افکار عمومی و روابط عمومی
کمتر کسی مثل ادوارد برنیز در صد سال گذشته چنین تاثیر عمیقی بر غرب گذاشته است؛ او "پدر روابط عمومی" شناخته می‌شود و در سال ١٩٩٥ در صد و سه سالگی درگذشت.
نظر‌سنجی به روش‌های الکترونیک
نظرسنجی الکترونیک ممکن است با پست الکترونیک (ایمیل) انجام شود. نظرسنجی با ایمیل شامل پرسش‌نامه‌ای است که از طریق پست الکترونیکی پخش می‌شود. اگر نشانی‌ها آشکار باشد، نظرسنجی را می‌توان تنها با پست الکترونیکی به پاسخ دهندگانی که جزء نمونه آماری ما هستند ارسال کرد. استفاده از ایمیل در ایالات متحده بسیار رایج است، به‌ویژه در شرکت‌های تجاری که درآن به معنای واقعی همه به ایمیل دسترسی دارند.
نظرسنجی الکترونیک، مزایا و معایب
در كنار روش‌های مختلف نظرسنجی با تمام مزایا و معایبی كه دارند، می‌توان پرسشنامه را از بسته نرم‌افزارهای فعال در شبكه دریافت و تنظیم كرد و از طریق شبكه اینترنت یا شبكه داخلی محل كار یا از طریق نامه الكترونیكی توزیع و جمع‌آوری نمود. این بسته‌های نرم‌افزاری، ابزارهایی انعطاف‌پذیر و سازگار هستند كه می‌توانند متناسب با هر نوع كاربری و تحقیقی از جمله سنجش رضایت شغلی كارمندان، سطح انگیزش، تحقیقات بازاریابی، تعیین سطح رضایت مشتری و ... تنظیم شوند.
ارسال فایل به شرکت
اینجا می توانید فایل های نوشتاری, شنیداری و تصویری خود را برای ما راسال کنید.
بارگذاری