شرکت رشد ارتباطات هوشمند (راه) rah.ir و سایت خبری تحلیلی rahnews.com

یادگیری ماشین به زبان ساده
یا تا به حال برای خرید آنلاین از وب‌سایت‌های اینترنتی اقدام کرد‌ه‌اید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، حتما متوجه شد‌ه‌اید که هنگام جست‌وجوی کالای مورد نظر خود، سیستم به‌صورت خودکار کالا‌های مشابهی را نیز توصیه می‌کند. همچنین ممکن است ملاحظه کرده باشید که برخی سیستم‌ها، به‌صورت خودکار خرید‌های دیگر کاربرانی که کالای مورد نظر شما را خریداری کرده‌اند را نیز نشان می‌دهند و سعی در جلب توجه شما دارد. این سیستم‌ها، به‌عنوان یک ماشین، چطور این کار‌ها را انجام می‌دهند؟ این، همان یادگیری ماشین است.
اکوسیستم پرداخت ایران را بشناسید
قبل از این که درباره اکوسیستم پرداخت ایران حرفی بزنیم اجازه دهیم بگوییم وقتی از اکوسیستم صحبت می‌کنیم از چه چیزی حرف می‌زنیم. شاید باور نکنید اما عمر واژه اکوسیستم حدود هشتاد سال است. سال‌های دهه ۳۰ میلادی یک گیاه‌شناس اولین بار از این واژه استفاده کرد.
سیستم های خبره
ادگیری از شرایط گذشته عنصر مهم رفتار هوشمند است و برای انسان که دراثر سعی و خطا مطالب را فرا میگیرد یک ویژگی طبیعی است اما یادگیری برای سیستم های کامپیوتری یک امر طبیعی نیست و باید در سیستم برنامه ریزی شود.
سازمان های یادگیرنده
سازمانهای یادگیرنده پدیده ای متعلق به شروع دهه ۹۰ میلادی است علت پدیدار شدن چنین سازمان هایی, شرایط تغییر و تحول در محیطهای سازمانی قبل از دهه مذكور بوده است
ارسال فایل به شرکت
اینجا می توانید فایل های نوشتاری, شنیداری و تصویری خود را برای ما راسال کنید.
بارگذاری