شرکت رشد ارتباطات هوشمند (راه) rah.ir و سایت خبری تحلیلی rahnews.com

ورود فناوری بلاک‌چین به تجارت الکترونیک
راه‌کارهای جدید مبتنی بر فناوری بلاک‌چین در راه است تا فرایند برقراری ارتباط با مشتری را تسهیل کند و به مشتریان کمک کند پیش از خرید یک کالا، در مورد آن اطلاعات کسب کنند.
‏Microsoft Power BI چیست؟
انقلاب BigData به طور جدی ادامه دارد و شرکت ها همچنان به تولید اطلاعات بیشتر در مورد تعاملات کسب و کار می پردازند. این حجم از داده ها در حال حاضر توسط دستگاه ها و سنسورهای متصل شده از طریق اینترنت اشیا تولید شده اند.
بیگ دیتا چگونه به مدیریت جهان توسط صاحبان زر و زور کمک میکند؟
یکی از دلایلی که غربی ها حامی رشد و توسعه استفاده از شبکه های اجتماعی در کشور های در حال توسعه هستند به دلیل اهمیت موضوع BIG DATA است.
۸ روش قدیمی سئو سایت که دیگر موثر نیستند
هیچ تضمینی وجود ندارد برای اینکه روش‌های قدیمی حتما همان تاثیر گذشته را داشته باشند. ممکن است قبلا راه‌کارهایی را برای افزایش سئو سایت خود انجام می‌دادید که الان تاثیر سویی داشته باشند. در این مطلب 8 راه کار قدیمی سئو سایت را برای‌تان نام می‌بریم که با روش های جدید و موثرتری جایگزین شده‌اند.
مدیریت داراییهای دیجیتال چیست؟
اگر شرکت شما نسبتاً بزرگ است، پس احتمالاً داراییهایی زیادی دارید که به نوعی به مدیریت و حمایت نیاز دارند. از ساختمان اداری گرفته تا تجهیزاتی که از آن برای اجرای کسب و کار استفاده میکنید، همه داراییهای فیزیکی محسوب میشوند که به مراقبت نیاز دارند.
تولید ناکارآمد در عرصه دیجیتال
رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران معتقد است: با توجه به تنوع بسیار و تغییرات در وسایل دیجیتال، تولیدکننده‌ها برای تولید محصولات به‌روز به سرمایه‌گذاری کلانی نیاز دارند و باید مورد حمایت دولت قرارگیرند.
ارسال فایل به شرکت
اینجا می توانید فایل های نوشتاری, شنیداری و تصویری خود را برای ما راسال کنید.
بارگذاری