شرکت رشد ارتباطات هوشمند (راه) rah.ir و سایت خبری تحلیلی rahnews.com

نقش هوش مصنوعی در تحولات اخیر رخ داده در سیستم‌های بانکی
با توجه به اهمیت موضوع هوش مصنوعی در سیستم بانکداری و مباحث صورت گرفته طی چند سال اخیر در نشست سالانه انجمن جهانی اقتصاد داووس (Davos) در کشور سوئیس، این سازمان تصمیم گرفته تا با همکاری شرکت خدمات مشاور‌ه‌ای دیلویت (Deloitte)، مطالعه‌ای را تحت عنوان «عبور از حساسیت‌های پیرامون هوش مصنوعی» ترتیب دهد تا از این طریق، دیدگاه‌ها و رهنمود‌های سودمندی را در اختیار مدیران کسب‌وکارها و سیاست‌گذاران قرار دهد.
هوش تجاری و هوش مصنوعی چه رابطه ای دارند؟
در ارتباط با کمک رسانی هوش مصنوعی به کسب و کار و هوشمندی کسب و کار با کمک الگوریتم ها و بطور کلی علم هوش مصنوعی نظرات متفاوتی در مراکز آکادمیک و علمی و وب سایت ها و شبکه های اجتماعی ارائه می شود.
علوم داده را به تیم خود حتما آموزش دهید
امروزه علوم داده یکی از مهم‌ترین ابزارهای پیشرفت کسب‌وکار است و شما برای حفظ مزیت شرکت، باید راه‌های استفاده از داده را به کارمندان آموزش دهید.
مایکروسافت اعلام کرد که ویندوز سرور 2019 در ماه اکتبر در دسترس عموم قرار خواهد گرفت
به گفته ارین چپل، معاون شرکت ویندوز سرور، ویندوز سرور 2019 در نسخه های استاندارد، Datacenter و Essentials (برای کسب و کارهای کوچک) در مرحله نهایی عرضه خواهد شد.
وظایف پشتیبان سئو سایت چیست؟
شما که صاحب یک کسب و کار هستید و برای کسب و کار خود یک سایت طراحی کرده اید (ممکن است از قالب های آماده استفاده کرده باشید و یا سایت را به صورت اختصاصی سفارش داده باشید) پس از انجام مراحل اولیه طراحی سایت، نیاز به پشتیبانی و توسعه سایت خواهید داشت.
چگونه دامنه اعتبار دامنه وب سایت را افزایش دهیم؟
تقریبا تمامی افرادی که در بستر نت مشغول به فعالیت هستند، از هیچ تلاشی برای بهبود رتبه وب‌سایت خود دریغ نمی‌کنند. یکی از ‌روش‌های انجام این کار، افزایش اعتبار دامنه‌‌‌ وب‌سایت است.
واترمارک چیست؟
گسترش سیستم‌های چندرسانه‌ای و استفاده از شبکه‌های کامپیوتری و اینترنت، دسترسی به اطلاعات دیجیتال و کپی‌برداری از آن‌ها را به‌آسانی ممکن کرده است. همۀ این‌ها نیاز به حفاظت از کپی‌رایت رسانه‌های دیجیتالی مختلف مانند تصویر، کلیپ‌های صوتی، ویدئو و… را به وجود آورده است. بنابراین مسئلۀ حفاظت از داده‌ها در مقابل کپی‌برداری و جعل، اهمیت فراوانی دارد. به همین دلیل باید از راهکارهایی برای کنترل کپی‌ استفاده کرد. حمایت کپی‌رایت شامل احراز هویت و شناسایی کپی‌های قانونی هر تصویر است.
آشنایی با مدل‌های مدیریت داده‌ها
در دهه‌های گذشته، ذخیره‌سازی موثر داده‌ها و بدون تناقض آن‌ها جنبه مهم مدیریت داده‌ها بوده است. امروزه مساله ذخیره‌سازی داده‌ها سهم کمتری در میان مساله مدیریت داده‌ها دارد.
مدیریت داده‌ها چیست؟
موضوع مدیریت داده‌ها موضوعی چند وجهی است و غالبا حتی در محافل حرفه ای هم توافق چندانی بر سر انها وجود ندارد.
ارسال فایل به شرکت
اینجا می توانید فایل های نوشتاری, شنیداری و تصویری خود را برای ما راسال کنید.
بارگذاری