شرکت رشد ارتباطات هوشمند (راه) rah.ir و سایت خبری تحلیلی rahnews.com

۹ جریان بزرگ فناوری که دنیا را در سال ۲۰۱۸ تغییر داد
در این مقاله به بررسی ۹ جریان عظیم فناوری از اینترنت اشیا تا هوش مصنوعی که به باور مجله‌ی فوربز دنیا را در سال ۲۰۱۸ تغییر خواهند داد‌، می‌پردازیم.
آشنا با با دارا خسروشاهی، مدیرعامل شرکت اوبر
دارا خسروشاهی (۷ خرداد ۱۳۴۸، تهران) مالک کسب و کار ایرانی آمریکایی ومدیر عامل اجرایی شرکت تکنولوژی‌های اوبر است. او پیشتر مدیرعامل اجراییاکسپیدیا بود.
درگاه پرداخت اینترنتی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟
احتمالاً نام درگاه پرداخت اینترنتی را اغلب در موارد خرید اینترنتی زیاد شنیده‌اید و شاید بارها از آن استفاده کرده باشید یا به دلیل نداشتن اطلاعات کافی از استفاه از آن خودداری کرده باشید. ما در این مقاله یک بار برای همیشه شما را با درگاه اینترنتی، ویژگی‌ها و کابردهای آن آشنا خواهیم کرد.
دیگر رمز های خود را فراموش نکنید!
اهمیت حفظ و نگه داری از کلمات عبور در دنیای مجازی بر کسی پوشیده نیست. اکثرا عادت داریم برای تمامی حساب های اینترنتی یک کلمه عبور مشترک به کار ببریم که گهگاه به راحتی قابل حدس زدن توسط بقیه است. ولی این از نظر امنیتی کاملا اشتباه است، چون اگر یکی از آنها لو برود خواه ناخواه مابقی حساب ها هم در معرض خطر قرار می گیرند.
نرم افزار one note
يكي از نرم افزارهاي مهمي كه با آن كار مي‌كنم OneNote (وان نوت) است. اين برنامه آن قدر مفيد و كارآمد است كه اگر از آن استفاده كنيد، در روند كار شما يك تحول بزرگ به حساب مي‌آيد. بعد از برگزاري كلاس آموزشي براي عده‌اي از همكاران، و ديدن استقبال شركت كنندگان از اين برنامه، به فكر تهيه آموزش مكتوب آن افتادم. جستجوي در اينترنت براي يافتن آموزش فارسي، نتيجه مطلوبي نداشت؛ بنابرين شروع به نوشتن نمودم. خروجي اين نوشته مي‌تواند هم به شكل جزوه و كتاب باشد، و هم در اينترنت جاي بگيرد. آموزش "وان نوت" توان و وقت زيادي مي‌گيرد؛ با اين حال سعي مي‌كنم تا چند جلسه، شما را در يادگيري آن همراهي كنم.
ارسال فایل به شرکت
اینجا می توانید فایل های نوشتاری, شنیداری و تصویری خود را برای ما راسال کنید.
بارگذاری