شرکت رشد ارتباطات هوشمند (راه) rah.ir و سایت خبری تحلیلی rahnews.com

هر توسعه دهنده وب (Web Developer) باید چه مهارت هایی را داشته باشد؟
HTML واضح‌ترین مهارت ضروری وب است که هر توسعه‌دهنده وبی (Web Developer) باید آن را بشناسد. حداقل باید در HTML5 تخصص داشته باشید.
سئوی کلاه سیاه چیست و چگونه باعث نابودی وب سایت ما می‌شود؟
کلاه سیاه‌ها اعتقاد داشتند باید هرچه سریعتر در گوگل رتبه بالا گرفت. آنها برای بالا آمدن در نتایج جستجو، از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کردند. شعار کلاه‌ سیاه‌ها این بود: هدف، وسیله را توجیه می‌کند! از آن طرف کلاه سفیدها اصرار داشتند که تحت نظارت قانون عمل کنند. آنها هیچ قانونی را زیر پا نمی‌گذاشتند. کلاه سفیدها اعتقاد داشتند دور زدن برای مدت کوتاه و استراتژی در بلندمدت تاثیرگذار است.
قرار داد عدم افشا (NDA) چیست و در چه زمینه‌هایی کاربرد دارد؟
قرارداد عدم افشا (Non-disclosure agreement) که به اختصار NDA نامیده می‌شود یک قرارداد حقوقی یا توافق‌نامه رسمی است که بین شرکتها یا افراد حقیقی به منظور حفاظت از اطلاعات محرمانه، داده‌ها، مراودات ، تجربیات و دانش پیرامون یک موضوع منعقد می‌گردد و طرفینِ متعهد هستند که اطلاعاتی که بر روی آن توافق می‌کنند، افشا نشده یا مورد استفاده تجاری قرار نگیرد.
از میان هاست ها ، کدام را انتخاب کنیم ؟
حتما شما نیز قصد دارید تا برای خود سایتی راه اندازی کنید ، مطمئنا پس از جستجو متوجه شدید که برای راه اندازی سایت به هاست و دامین نیاز دارید ، اما سوال اینجاست که کدام هاست را انتخاب کنیم ؟ کدام بهتر است ؟ چه تفاوتی با هم دارند ؟ چرا قیمت های هر وب سایت با هم متفاوت است ؟ چگونه به سرویس دهنده اطمینان کنیم ؟ در این مطلب قصد داریم تا در مورد انواع هاست به شما توضیح دهیم تا بتوانید با توجه به موضوع سایت خود بهترین خدمات میزبانی وب را برای سایت خود خریداری نمایید.
چه راه هایی برای توسعه وب سایت خود در سال های آینده وجود دارد؟
توسعه و به‌روز نمودن وب‌سایت چیزی بیشتر از تغییر مطالب و تصاویر است. تغییر و بهینه‌سازی وب‌سایت به معنای استفاده از تکنولوژی‌های نوین، تغییر دامنه و بهینه‌سازی سئو، است. به این فکر کنید که وب‌سایت شما در ۲ سال، ۵ سال و ۱۰ سال گذشته چگونه بود. مطمئناً از نسخه امروزش کاملاً متفاوت بود.
سئوکردن یا پرداخت به ازای هر کلیک؛ کدام یک موثرتر است؟
با استفاده از ابزار مناسب به کسب وکارتان کمک کنید تا در فضای آنلاین به موفقیت برسید. مزایا و معایب سئوکردن و پرداخت به ازای هر کلیک را بررسی و هر کدام را برای کسب و کار خود ارزیابی کنید.
نرخ پرش bounce rate چیست و چگونه آن را بهینه سازی کنیم؟
نرخ پرش یا bounce rate یکی از مهمترین و در عین حال گیج کننده ترین پارامترهای گوگل آنالیتیکس است که با بررسی و تحلیل دقیق آن می توانید به بهینه سازی سایت خود کمک فراوانی کنید.
تجربه کاربری (User Experience)چیست؟
نوع استفاده ای که کاربر از سایت شما دارد و تعاملی که میتواند با سایت برقرار کند رابطه مستقیم با رتبه سایت شما در نتایج جست و جو دارد و امروزه موتورهای جست و جو به کیفیت تجربه کاربری به عنوان یکی از عوامل مهم سئو داخلی On Page SEO سایت اهمیت می دهند.
در برنامه نویسی اندروید چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟
تو این مدتی که برنامه نویسی اندروید انجام میدم یه سری مسائل رو تجربه کردم یا تو وب سایت ها دیدم یا از بقیه شنیدم که تو این پست روش صحیح برخورد باهاشون رو بیان میکنم امیدوارم واستون مفید باشه.
چگونه یک بک لینک بسازیم؟
اگر به سئو اهمیت می‌دهید، مهم است که یک آنالیز جامع از بک‌لینک‌های خود داشته باشد و نقاط قوت و ضعف سایت خود را پیدا کنید. بک‌لینک‌های خوب به شما کمک خواهند کرد تا در گوگل و سایر موتورهای جستجو رتبه بهتری را کسب کنید. از طرف دیگر، بک‌لینک‌های بد می‌توانند باعث کاهش رتبه شما در موتورهای جستجو شوند و حتی وب‌سایت شما را نیز پنالتی کنند. بنابراین برای اجتناب از قرارگرفتن در موقعیت‌های ناخواسته، باید همیشه یک تناسب معقول میان بک‌لینک‌های بد و خوب برقرار کنید.
صفحه  از ۲
ارسال فایل به شرکت
اینجا می توانید فایل های نوشتاری, شنیداری و تصویری خود را برای ما راسال کنید.
بارگذاری