شرکت رشد ارتباطات هوشمند (راه) rah.ir و سایت خبری تحلیلی rahnews.com

بیوگرافی سید وحید عقیلی
بیوگرافی دکتر سید وحید عقیلی رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه تهران مرکزی
بیوگرافی دکتر سیدمحمد دادگران
استاد برجسته و پژوهشگر حوزه ارتباطات
بیوگرافی دکتر مجید رضائیان
وی از بنیان‌گذاران روزنامه نگاری پس از جنگ به شمار می‌آید. بنیان‌گذاری روزنامه ایران توسط او در سال 73 که برای اولین بار از ماکت موضوعی و مطبوعاتی متفاوتی برخوردار بود، توانست سبک تازه‌ای را به عنوان «سبک خبری - گزارشی» به جامعه روزنامه‌نگاری عرضه نماید.
با پدر تلویزیون آشنا شوید!
بروخ در سال 1936 موفق به ساخت دوربینی به نام ایکونسکپ شد و با همان دوربین شخصا از بازیهای المپیک 1936 فیلمبرداری کرد.
برنامه خط سوم
خط سوم برنامه ای است گفتگو محور با موضوع آموزه های قیام عاشورا ، همراه با بخش های کوتاه مستند و گزارشی با حضور شخصیت های مختلف فرهنگی ، هنری و یا افرادی که در زمینه های اجتماعی کارهای شاخصی انجام داده اند .اجرای برنامه برعهده نیما رییسی و آرش ظلی پور است
برنامه به روز
با برنامه ی به روز آشنا شوید:به روز برنامه ای با موضوع فن آوری اطلاعات و ارتباطات که هر هفته جمعه ها حوالی ساعت 13:30 به مدت 50 دقیقه از شبکه سه سیما پخش می گردد.
تولید برنامه‌های تلویزیونی براساس فاکتورهای خلاقیت و مخاطب‌شناسی شکل می‌گیرد. برنامه تلویزیونی موفق و پیام‌های بازرگانی تاثیرگذار بایستی براساس نیاز، میل و مصلحت مخاطب تولید و عرضه شود. در ایران علاوه بر پارامترهای فنی و حرفه‌ای، پارامترهای نظارتی نقش برجسته‌ای دارند. ما با کار تدوین برنامه پیشنهادی و الزامات صدا‌وسیما آشنایی داریم و می‌توانیم کل پروسه‌ی از ایده تا دیده را به سرانجام برسانیم. تولید این برنامه‌ها برای مجموعه‌های صنعتی و کسب‌وکارهای اقتصادی با دست بازتری صورت می‌گیرد. برای تولید خلاقانه و به‌صرفه با ما تماس بگیرید.
ارسال فایل به شرکت
اینجا می توانید فایل های نوشتاری, شنیداری و تصویری خود را برای ما راسال کنید.
بارگذاری